Tur Arama


İstanbul Tur Paketleri

İstanbul Tur Paketleri

İstanbul Asya ile Avrupa'yı yani iki kıtayı birbirine bağlayan tek şehirdir. Boğazları ve tarihi zenginlikleriyle her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği bu muhteşem şehir aynı zamanda geçmişte bir çok imparatorluğa başkentlik yapmıştır.
Taşı toprağı altındır bu şehrin. Kim gelmek isterse açar ona kollarını. İstanbul öyle bir şehirdir ki bir kere geldin mi ilk görüşte âşık olursun ona. Önce boğazın mavisine, sonra kalabalığına aşık olursun. Bir bakmışsın ki ömrün orada tamamlanıyor. Camileri, kiliseleri, parkları ve daha birçok hediyeleriyle karşılar seni İstanbul. Bin bir güzelliğini sunar sana. Hem de karşılık beklemeden, sadece onu sevmeni ister senden. İstanbul'un gizemlerini ve güzelliğini günübirlik ve paket turlarımız ile birlikte keşfedelim.
Profesyonel rehberler eşliğinde İstanbul'un derinliklerine dalıp bu güzel şehrin gerçek hikâyesini dinleyin, Kapalı Çarşı'nın tarihi koridorlarında dolanıp, İstanbul'un en kozmopolit semtlerinden Fener ve Balat'ın ara sokaklarında yürüyelim.